Düğün, Nişan, Kına, Sünnet.. Tüm özel günlerinizde Kocaeli, Derince'de hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

En Özel Günleriniz İçin...

Özel bir mekan, özel bir sunum ile sizlere eşlik ediyoruz.

Düğün, Nişan, Kına, Sünnet.. Tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz.

Düğün Salonu sektörü içerisinde her geçen gün kendimizi daha da iyileştirerek siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini en önemli mihenk taşımız olarak görüyoruz.

Mamikler Düğün Salonu olarak severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Yaptığımız teknolojik yatırımlar ile sektörümüzde lider bir firma olmayı benimsedik, firmalara ve müşterilerimize yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edikdik. Firmamızın başarılı olmasında ki en büyük pay siz değerli müşterilerimizin düğün salonumuzdan mutlu ve pozitif olarak ayrılmasına aittir.

MİSYONUMUZ

Mamikler Düğün Salonu olarak, sektörümüzdeki en iyi hizmeti sunmak ve bunu sunarken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerinin sürekliğini sağlayarak örnek bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Çalışma arkadaşlarımızın deneyimi, seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak. Güzel vatanımız Türkiye’mizde, içinde yer aldığımız düğün sektöründe örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek en kıymetli vizyonumuzdur.